Shitet: Dyqan ( Njesi Multifunksionale ) ASTIR - Blv | k1, me Fasade te Gjere **5m Lartesi & 2 Tualete ++ Mund te Ndahet ne Dy DyqanePagesa

120,000 Euro

Siperfaqa neto 55.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa: Astir - Bulevardi i Ri

Shitet Dyqan ( Njësi Multifunksionale ) Ne Astir - Bulevardi Ri* Përball Kompleksit Molla | Pallati Është Buzë Rruge Por Dyqani Sheh Anash | Me Hipotekë 54.35m², Me Fasadë Të Gjerë, 5m I Lartë | Ka Dy Hyrje Dhe Nga Fasada Dhe Nga  Shkalla Ashensorit | Ka 2 Tualetet  + Mund Të Ndahet Në Dy Dyqane  

Q4519

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Ambient Open Space 
- 2 Tualete


- Sipërfaqja Neto :  54.35m²
- Sipërfaqja E Përbashkët : 0m² 
- Sipërfaqja Bruto : 54.35m² 
- Pallati : I Ri
- Katet E Pallatit : 9
- Kati Dyqanit : 0

Karakteristikat: 

- Shitet Dyqan ( Njësi ) Ne Astir - Bulevardi Ri* Përball Kompleksit Molla 
- Pallati Është Buzë Rruge Por Dyqani Sheh Anash Tij Jo Buzë  Rrugës
- Me Hipotekë 54.35m², Me Fasadë Të Gjerë, 5m I Lartë 
- Ka Dy Hyrje Dhe Nga Fasada Dhe Nga  Shkalla E Ashensorit
- Ka 2 Tualetet  + Mund Të Ndahet Në Dy Dyqane
- Dyqan Multifunksional 

Extra: 

- Zona Është Zhvilluar Ekstrem Shumë, Ka Kërkes E Në Rritje Gjithmonë Për Biznese Të Reja 
- Çmimi Diskutushëm 


 Çmimi : 120.000€ 

Tel Ose Whatsapp: