MLS Real Estate ➧ Shitet Toke Ne Himare Ne Koder Me Pamje Nga Deti + Rruge ( Me Dok. 7501 ) Me Kufizime Te Rregullt
Himare - Qender
 • Perdorimi Toke Bujqesore
 • Siperfaqa 2.00 Dynym ose 2000 m2
MLS Real Estate ➧ Shitet Toke ( Kodra e Diellit 1, sa Kalon ) 5000m2 - Qetesi & Privatesi ++ Pamje Panormaike
Tirane - Kodra e Diellit
 • Perdorimi Toke Bujqesore
 • Siperfaqa 5.00 Dynym ose 5000 m2
MLS Real Estate ➧ SHITET Toke (4000m2) Ne Bërxullë, shume prane MEGATEK, Rr. Rinasit - me Doc te Rregullt
Tirane - Rinas/Aeroporti
 • Perdorimi Truall
 • Siperfaqa 4.00 Dynym ose 4000 m2
MLS Real Estate ➧ Shitet Toke Ne Mjull Bathore 7050m2 Me Certifikate Pronesie Dhe E Gatshme Per Ndertim
Tirane - Sauk/Qendra TEG
 • Perdorimi Truall
 • Siperfaqa 7.10 Dynym ose 7100 m2
MLS Real Estate ➧ Shitet Tokë (520 m2) ne BORSH **Pamje Nga Deti ( Rr. Nacionale ) Doc. i Rregullt - Mnd Investimi
Himare - Borsh
 • Perdorimi Truall+Toke
 • Siperfaqa 0.50 Dynym ose 500 m2
MLS Real Estate ➧ OKAZION (34€/m²) Toke / Vreshte 7,800m2 ( Maminas - prane Autos. Tirane Durres ) Sis, Ujitje & Elekt
Tirane - Rinas/Aeroporti
 • Perdorimi Toke Bujqesore
 • Siperfaqa 7.80 Dynym ose 7800 m2
MLS Real Estate ➧ Ne Shitje: Toke **2195 m2 te Ura e Beshirit (Tirane) **Intesitet 0.3 -- Buze Rruge Kryesore
Tirane - Zone Periferike
 • Perdorimi Toke Bujqesore
 • Siperfaqa 2.20 Dynym ose 2200 m2
MLS Real Estate ➧ Shitet Truall: 16,730m2 📍Në Farkë Rr. Kryesore (100€/m2) Me Hipoteke - Toke E Kuqe (Intensitet 0.6)
Tirane - Zone Periferike
 • Perdorimi Truall+Toke
 • Siperfaqa 16.70 Dynym ose 16700 m2