Amb per Dyqan / Magazine, Punishte ( VASIL SHANTO - Kesh ) k.-1, Mnd Ndarje | Afer Rr. KryesorePagesa

145,000 Euro

Siperfaqa neto 177.00 me 1 Tualete
Kati Kati -1
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Adresa: Rruga Viktor Eftimiu Tirane,Shqiperia

Shitet Amb Ideal Per Dyqan / Magazine Ose Per Tu Ndare ( Kati -1 ) Vasil Shanto - Kesh | Shume Afer Rr. Kryesore - Me Sistem Aspirimi | Aktualisht Me Qera Dhe Mundesi Shume E Mire Investimi 


Q4210


Te Dhenat E Ndarjes:


- M2 Total: 176.59m²

- M2 (Neto):  171m²

- Kati: -1

- Katet E Pallatit: 6


- Pallat: Ekzistues 

- Viti I Ndertimit: 2001

- Ashensor: Jo

- Hipoteke: Po


Karakteristika: 


- Dyqan Në Kat -1 Në Një Zonë Sh Të Mirë.

- Sh Afër Me Rrugën Kryesore 

- Ambient Me Aspirim 

- 1 Tualet 

- Mundësi Ndarje Pasi Ështl Me Kolona Të Gatshme

- Perfekte Për Ta Lën Me Qera Ose Për Ta Punuar Vetë Për Magazinë Ose Punishte.Cmimi: 145,000 Euro ( I Padiskutueshëm )


Tel ose WhatsApp: