Super Mnd Investimi: Shitet Amb 140m2 NETO ( SIRI KODRA ) Ndertim i Ri - Ideale per Supermarket, DupPagesa

240,000 Euro

Siperfaqa neto 140.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa: Rruga Besa Tirane,Shqiperia

Mundesi Ideale Investimi Ambjent 140m2 Neto ( Siri Kodra ) Kati 1 - Ndertim I Ri ++ Mundesi Ndarje Në 3 Ambjente, Të Shfytëzohet Për Dubleks Dhe Të Përdoret Për Supermarket Ose Lokal
Gjithashtu ndahet ne 7 Garsoniere qe mund te Lihen me Qera ***

Ambient I Larte, Me Kondicioner Dhe Instalime Te Reja

Q4138

Te Dhenat E Ndarjes:

- Ambjent Open Space

- Sip Totale:140m2
- Sip Neto: 140m2
- Kati:1
- Katet E Pallatit: 3
- Godine E Re
- Hipoteke: Po

Karakteristika:


*** Super Mundësi Investimi ***

Ambjent Ideal Ku Mundë Të Ndahet Në 3 Ambjente Edhe Të Jepen Me Qera, Mundë Të Shfytëzohet Për Dubleks Se Ka Lartësi + Të Përdoret Për Supermarket Lokal Dhe Të Ndahet Në Garsonjere
*** 140 M2 Me Super Çmim 240.000 Euro

- Ndërtesa Është E Re
- Ka Hapsirë Dhe Jashtë
- Është Me Kondicionerë

Lartësi 3.7 M Dalin 7 Garsonjere Që Lihen Direkt Me Qira...
Ka Hapsirë Për Parkim
Edhe Tortuari I Ngriturë Pak Nga Rruga


Cmimi: 240.000 Euro

Tel Ose Whatsapp: