Shitet: Business Office **Ambasador 3 - Air Albania (k.8, pamje Liqeni) Godine Luksoze, Amb me InvesPagesa

1,070,000 Euro

Siperfaqa neto 280.00 me 2 Tualetee
Kati Kati 8 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC
Adresa: Rruga Dervish Hima Tirane,Shqiperia

Shitet BUSSINES OFFICE**Open Space ( Ambasador 3 - Air Albania Stadium ) kati 8 - me pamje te mrekullushme mbi Pyllin dhe Oazin e Liqenit Artificial, në një nga Godinat më Luksoze dhe me Facilitetet me te Shumta | aktualisht e ndarë në 11 ambiente pune, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 dhomë teknike *** e dhënë me qira afatgjatë | Siguri dhe Privatësi 1000% - Zyra është e investuar dhe mobiluar- Sistem Ajërimi dhe Kondicionimi. - Zyra SHITET bashkë me 2 poste parkimi në katin -1 dhe - 4 që janë me hipotekë nga 12.5 m² neto *** Përfshirë në Çmim

Q4148

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Ambient Open Space i ndarë në disa ambiente
- 2 Tualete
- 2 Ballkone
- 1 Dhomë teknike

-SIP TOTALE: 279.68 m²
-SIP Neto: 243.68 m²
-KATI: 8
-KATET E PALLATIT: 20
-Pallat i Ri
-Viti I ndertimit: 2013
- ASHENSOR: Po ( 4 )
-HIPOTEKE: Po
-Orientimi : Lindje

Karaketristikat:

- Shitet BUSSINES OFFICE super Zyrë Open Space kati 8 Ambasador 3 , Zyrë Elitare me pamje mrekullushme në një nga Godinat më Luxury dhe pallatet më Unike të Tiranës.
- Zyra është e gjitha open space, aktualisht e ndarë në 11 ambiente pune, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 dhomë teknike.

- Aktualisht e dhënë me qira afatgjatë.
- Zyra ka Pozicion Strategjik dhe Pamje të bukur mbi Pyllin dhe Oazin e Liqenit Artificial.
- Siguri dhe Privatësi 1000%
- Zyra është e investuar dhe mobiluar
- Sistem Ajërimi dhe Kondicionimi.
- Zyra SHITET bashkë me 2 poste parkimi në katin -1 dhe - 4 që janë me hipotekë nga 12.5 m² neto.
Përfshirë në Çmim

Extra:
- Pallati ka roje dhe administrator 24H cilësi shumë e mirë ndërtimi
- Shumë Pranë Institucioneve të rëndësishme shtetërore dhe private.
- Mundësi shumë e mirë investimi
- Ka lartësi dhe dritë natyrale gjatë gjithë kohës.
- Çdo Fasilitet Afër
- Në Zemër të Tiranës


Cmimi: 1,070,000€ ( i Diskutushëm )

Tel ose WhatsApp: