Shitet Hotel (1096m2) ne Qerret me mobil. Klasik Italian (1000m2 Truall) -600 m nga Deti - (25 DhomaPagesa

955,000 Euro

Siperfaqa neto 1000.00 me 1 Tualete
Kati Kati 4
Qyteti - Zona Durres - Shkembi Kavajes
Adresa: Qerret, Golem, Durres

Shitet Hotel në Vendodhje te mire ne Qerret, Golem, (1096 m2 NDERTIM me 1000m2 TRUALL ) - 7 min me kembe nga Plazhi (600m Distancë), ne nje nga zonat me te kerkuara te Plazhit te Qerretit! Hoteli eshte 4 Kate, (Ka 25 Njesi : 21 Dhoma dhe 4 Apartamente 1+1 ) eshte ne rruge relativisht Kryesore, ka stil dhe mobilim Antik Italian dhe eshte 100% I Kompletuar, Funksionale, dhe se fundmi I rinovuar dhe Rifreskuar.Hoteli gjithashu ka mundesi per shtese 1 kati extra ( pra mund te ndertohen edhe 8 njesi: 7 dhoma dhe 1 apart 1+1, me siperfaqe shtes totale 286 m2!Q3412Ndarjet e kateve te ndertimit jane ne kete Forme:Kati 1 - 237.41 m2 ( Restoranti me sallen e madhe, Kuzhina dhe tualetet dhe recepsioni I Hotelit, 1 apartament 1+1 dhe 1 Apartament si dhome Lavanterie me dhome per stafin )

Kati 2 – 286.07 m2 ( 7 dhoma dhe 1 apartament 1+1 )

Kati 3 - 286.07 m2 ( 7 dhoma dhe 1 apartament 1+1 )

Kati 4 - 286.07 m2 ( 7 dhoma dhe 1 apartament 1+1 )(Trualli eshtë 999 m2 : dhe sipërfaqja para eshtë gjysma për përdorim Parkimi dhe gjysma eshtë bërë me investim së fundmi, me Pedanë dhe tendë Druri për hapësirë ekstra për Lokalin! Truall pas godinën përdoret për mbajtjen e depozitave, eshtë në funksion të lavanterisë , ka sistemin e grops septike me 2 depozita, si dhe shërben edhe si depo)Karakteristika te Hotelit:- Hotelit I eshte bere investimi I fundit ne katin e fundit para 3 viteh

- Eshte Pajisur me Dokumenta te Rregullta

- Orientimi I hotelit eshte nga te gjtha anet, dhe ka pamje fantastike edhe nga para godines qe duken pishat nga pamja e detit , nga nga mbrapa godises qe duket pamje e lire gjelberimi dhe pemesh.

- Vendodhja e hotelit ofron qetesi absolute.

- Dalja ne det qe eshte 600 m large, eshte ne nje nga zonat me te mir ate Qerretit, dhe ne zonen ku eshte plazhi plotesisht Publik, dhe me parkim publik deri tek plazhi, ( Dalja me kembe nga hoteli eshte 8-10 minuta)

- Salla e restorantit eshte e madhe, mund te perdoret perdorur per evente, fejesa dasma, dhe ka lartesi te madhe.

- Kuzhina eshte gjithasthu e bollshme, e kompletuar dhe funksionale per nevojat e Klienteles se Hotelit.

- Hoteli ka mundesin dhe vendin e ashensorit ne momentin qe vendoset te instalohet, apo ne momentin qe zhvillohen dhe 1 kat siper, dhe qe qe do e bejne me te nevojshem perdorimin e tij.- Dhomat kane Kondicionim secila me vete

- Ngrohja e Ujit behet me panele diellore per kapacitetin e te gjtih hotelit dheSistemi I paneleve diellore eshte relativisht I ri Sistemi I paneleve diellore eshte relativisht I ri.

- Në obor para mund të Parkohen 8-10 makina

- Hoteli ka gjithashtu me qera të arsyeshme tokën përballë per hapësirë Parkimi, që shërben dhe për guidat e mëdha me autobuz!

- Hoteli punon qe ne fund te muajit Prill deri ne Tetor si sezon Turistik,por ka punë edhe funsjavave nëse zgjidhet të punohet pasi fundjavave kjo zone eshte nje nga me te frekuentuarat per famijaret qe vijne nga Tirana dhe nga qytetet e tjera, si dhe eshtë zonë me zhvillim të madhe sipër!

- Nje avantazhi madh I Hotelit eshte qe nuk ka Godina të ngjashmenë rreth 500 metra, të rregullta dhe të ndërtuara posaçersiht që në fillim si Hotel, por janë Godina private 3-4 katëshe që janë ose Rezidenca private ose godina me apartamente më vete!

Cmimi: 955.000 EuroPer me Shume Kontaktoni ne Tel ose WhatsApp: