OKAZION I CMEND: 100.000Euro ME LIRE SE FIRMA 🔥 : Dyqan Buze Rr. Kryesore ( Bulevardi i Ri ) PAGESE ME KESTE **5m Lartesi - Kati 0 **Ndertim ne Faze Perfundimi **fillim 2024Pagesa

460,000 Euro

Siperfaqa neto 127.00 me 1 Tualete
Kati Kati 0 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa: Rruga Filip Jano Tirane,Shqiperia

Shitet: Dyqan Buze Rr. Kryesore ( Bulv. I Ri ) SUPER OKAZION I PAPERSERITSHME, ( I DISKUTUESHEM) DHE PAHGESE ME KESTE,  BUZE RRUKE KRYESORE NE NJE NGA ZONAT ME ME ZHVILLIM PLO ME KOMPELSE NDERTIMI -   KA FASADE TE GJERE  127.11m2 - K0, Mnd Kthimi ne Dupleks **5m Lartesi - Kati 0 **Ndertim ne Faze Perfundimi **fillim 2024 Ndertim Qe Mbaron Ne Fillim Te 2024 | Lartesia E Dyqanit Eshte  5m **Ideale, Shume Siper Standartes | E Kthyeshme Ne Dupleks | Ka Hyrje Nga Rruga E  Kryesore Dhe Dalje Nga Pas nga kompleks |    KA FASADE BALLORE SHUME TE GJERE  


MUND TE KTHEHE DUBLEKS DHE HAPESIRA MUND TE BEHE EDHE 200 M2 , SEPSE KA LARTESI TE MADHE 


Q4263

Te Dhenat E Ndarjes: 

- Sip Totale: 127.11m2

- Kati 0

- Pallat Ne Ndertim - Afer Perfundimi Ne Fillim Te 2024

- Ashensor 


Karakateristika: 


**Sapo Dale Ne Treg  Dyqan  Per Shitje Buze Rruges Kryesore Tek Bulevardi Ri  ( Sip Totale 127.11  M2) Ne Me Vendndodhje Unike E Paperseritshme.

- Lartesia E Dyqanit Eshte  5 M Dhe Dyqanet Ne Zone Jane Nga 3.7-3.8 M2- 

- Mund Ta Behet Dhe Dublex  Brenda Gjysmen E ambjentit, Ka Hyrje Nga Rruga E Madhe Kryesore Dhe Dalje Nga Pas Per Furnizime Dyqani.

- Ka Dy Kolona Hapesire Ballore Ne Rrugen Kryesore

- Eshte Dyqani Me Unik Ne Ate Pallat Si Nga Ana E Lartesise Dhe Nga Ana E Facilitetit Nga Rruga Kryesore.

** Vendndodhje Unike: Me E Aferta E Mundshme Me Bulevardin E Ri Dhe Rrugen E Burgut "Jordan Misja .

- Fantastike Per Investim Sepse Zona Ka Prespektive Shume Te Madhe Zhvillimi.


- Zona Po Merr Shume Zhvillim Dhe Kerkesa Per Te Tilla Dyqane Eshte Shume E Larte.

- Jepet Shum Kollaj Me Qira 

- Dyqani Eshte Direkt Ne Rrugen Kryesore Dhe Cmimi Eshte Okazion 

- Fanstastike Per Zyre,Dyqan,Klinik,Etj Pershtatet Per Cdo Lloj Aktiviteti Dhe Ka Pamje Nga Rruga.

- Termoizolm

- Hidrauliket Jane Te Reja

- Elektriket Jane Te Reja

* Mundesi Ideale  Per Investim Sepse Eshte Nje Nga Zonat Me Te Kerkuara, Dhe Me Vendndodhje Te Paperseritshme  Afer Bulevardit Te Ri Direkt Ne Rrugen Kryesore 

- Pallati Mbaron Mesatarisht Per 5-6 Muaj Cmimi: 460.000 Euro   OKAZION  🔥 (  VETEM 3600 EURO M2   🔥  -   NDERKOHE QE FIRMA KA SHTUR ME 4500-4300 EURO M2 ) 

MUNDESI PAGESE ME KESTE, DERI NE DORESIM TE NDERTIMIT DHE DOKUMENTAVE FINALE! 

Tel Ose Whatsapp: