Shitet: Dyqan / Zyre (94m2, kat. -1) Buze Rr. Kryesore ( BLLOK - LSI/ Xhangolli )Pagesa

320,000 Euro

Siperfaqa neto 94.00 me 1 Tualete
Kati Kati -1
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa: Rruga Sami Frasheri Tirane,Shqiperia

Dyqan / Gjysëm bodrum * BLLOK - LSI / Xhangolli ) Vendndodhje Ideale ***Buze Rr. Kryesore | Investim Shume i Mire | Sistem Kondicionimi dhe 2 Pompa Uji Personale 


Q4104


Te dhenat e ndarjes:


- 1 ambien4 open space 

- 1 zyrë 

- 1 tualet


- Sip Totale: 94m2

- Sip NETO: 85m2

- KATI: -1 Karakteristika: 


- Dyqan gjysëm bodrum me vendodhje premium në Tiranë. Vetëm 15 m nga sheshi wilson, dhe ndodhet buzë Rruge kryesore. Ndodhet në zonën e ish bllokut dhe shum pranë unazës së vogël, stadiumit dinamo dhe zona të tjera.

- zonë me dendësi të madhe këmbësorësh 

- zonë me larmishmëri të shumta aktivitetesh biznesi dhe zonë me kërkesë të lartë  për qera.

- Dyqan me strukturë të rregull  dhe sistem kondicionimi. 

- 2 pompa personale uji në rast të reshjeve të shumta të shiut.


- mundësi shum e mirë investimi ( 6% në vit, me kontratë afatgjatë në çmim 1500 euro që për zonën dhe sipërfaqen që ka është mëse e arritshme.) 

- ambienti është I përshtatshëm për dyqan, magazinim, prodhim dhe aktivitete  të tjera biznesi.Cmimi : 320.000 Euro


Tel ose WhatsApp: