Shitet: Dyqan ( Ish Ekspozita - Myslym, Bulevard ) Kati 1, Fasade Xhami, Qepen i Brendshem | KondiciPagesa

185,000 Euro

Siperfaqa neto 71.00 me 1 Tualete
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa: Rruga Nikolla Jorga Tirane,Shqiperia

Shitet Dyqan tek ish ekspozita ne afersi te Berlintex - Planimetri shume te rregullt me siperfaqe drejtekendeshe e rregullt , pa kolona , ne cepin e fundit tualeti. - Qepen i brendshem , kondicioner cilesor, sistem kamerash , 3 faqe mur dhe kufizohet me dyqane dhe shkallen e pallatit ,-Faqja ballore e gjitha xham pamja lindje-jug , ne brezin e 2 , jo unaze .

Q3839

Te Dhenat e Ndarjes:

- SIP TOTALE:
- SIP Neto: 70.38m2
- KATI:1
- KATET E PALLATIT:
- Pallat I ri
- Viti I ndertimit: 2003


Karakteristika:

- KONDICIONER 1
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: JL
- Me pajisje te teknologjise se fundit
- Lagje e qete , me banore familjare
- Dyqan shume ei sigurte (i survejuar me kamera )

Extra:

- Survejuar me kamera pallati
- Sistem alarmi
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Akses me Transport publik


Cmimi: 185,000 Euro

Tel ose WhatsApp: